Jak vybrat výrobce dveří?


Hledáte nové interiérové dveře. Vybrali jste už barvu a dekor, víte, že potřebujete odolné, zvukově izolační, otočné dveře ale stále nevíte, kde najdete ty nejlepší. Nebo pár obchodů nabízí na první pohled stejné dveře a nevíte, kterého výrobce vybrat. Naše tipy vám pomůžou udělat to nejlepší rozhodnutí.
Spolehlivý výrobce Pokud chcete, aby vám dveře co nejdéle vydržely, doporučujeme investovat do kvality.


výrobce dveře

Foto: www.dana.cz

Důvěryhodný bude především výrobce dveří, který úspěšně…

Důvěryhodný bude především výrobce dveří, který úspěšně funguje mnoho let a před vámi obsloužil tisíce jiných zákazníků. Takový výrobce své produkty stále zdokonaluje a obvykle má systém kvality ISO. České nebo je to jedno. Možná se vám zdá, že české dveře jsou mnohem dražší než třeba čínské, i když vypadají na pohled stejně. Ovšem pozor. Rozdíl může být v kvalitě. Pokud dveře dovezené z Číny jsou levnější, to vzhledem k nákladům na jejich dopravu do ČR samo naznačuje, že nemůžou být vyrobeny ze stejně kvalitních materiálů. Rozdíl obvykle spočívá ve vnitřní konstrukci.

výrobce dveře

Foto: www.dvere-loprais.cz

E-shop, supermarket nebo specializovaný obchod. Tady odpověď by měla být jednoduchá. Některé internetové obchody ovšem nabízejí dveře od renomovaných výrobců, ale při nákupu on-line nemůžete zkontrolovat třeba velikost dveří. „Supermarketové dveře“ často nejsou kvalitní a obvykle vám nikdo nepomůže s jejich správným výběrem nebo následnou montáží. Pouze specializovaný prodejce je schopný poradit a poskytnout i další služby.

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.